Кошик
275 відгуків
Olimpia Group сувениры и бижутерия оптом
+380968757730
+380
96
875-77-30

Кулони, підвіски на шию

1 2 ... 8

Одним з найбільш поширених типів прикрас у світі є кулони на шию. У кожної дівчини в шкатулці напевно є цілий арсенал різних підвісок на всі випадки життя. Їх надягають на свята і на кожен день, використовують як талісман удачі і просто як приємний модний аксесуар. Складно уявити собі зараз дівчину, яка ніколи не носила кулонів або підвісок, тому що вони так міцно в'їлися в наше життя.

Історія виникнення

Кулони вперше виникли настільки давно, що культура ювелірних виробів без них представляється слабо. Їх знаходили на останках давніх людей, що зустрічали в гробницях єгипетських фараонів, на фресках і картинах з давніх часів. Це прикраса пройшло неймовірно довгий шлях з давнини до сучасності і все ще не втрачає своєї популярності.
Достовірною вважається інформація про те, що перша знайдена підвіска на шию була близько 55 тисячолітньої давності. Пізніше з'являлася інформація і про інші знахідки. Такі прикраси були максимально простими – всього лише звичайний коло, виточений з кістки.
Вважається, що в стародавні часи, підвісок і кулонам привласнювали майже містичне значення. Наші далекі предки вірили, що такий виріб здатне вберегти їх від нещасть або стати мостом між світом живих і світом духів. Тоді такі прикраси були набагато більш значуща, ніж зараз, у них було куди більше символічного значення. І хоча багато людей сучасності так само вірять в чари талісманів, значення кулонів зараз все ж більше декоративне.
Втім, таке значення підвіски придбали не тільки в останні роки. У стародавніх цивілізаціях, наприклад Єгипті, вони стали по-справжньому ювелірними виробами – неймовірної складності і краси, якими прикрашали себе ті, кого зараз ми бачимо в підручниках історії.
Пізніше саме Леонардо да Вінчі винайшов пальник і припій. Завдяки його вкладом ювелірна справа вийшло практичні необмежені можливості і багатьом з тих, що вніс ця людина в культуру прикрас, ми користуємося дотепер.
Таким чином, прийнявши рішення замовити кулони, Ви можете бути впевнені в тому, що це не просто красива дрібничка. У цієї прикраси довга і барвиста історія, завдяки якій стає ясно – популярність кулонів завжди була такою ж гострою, і носять їх чи не самого початку людської раси.

найпопулярніші кулони зараз

В сучасності кулони використовують в якості прикрас всі без винятків. Такий аксесуар можна зустріти як на маленькій дівчинці, так і на бізнес-леді. Вони різняться за формою, матеріалами і навіть змістом, вкладеному в них, але жодна життя не обходиться без цієї прикраси.
Найпоширенішими його видами можна назвати:
1.    Фанатська атрибутика. Їх носять багато, як чоловіки, так і жінки, щоб продемонструвати своє захоплення якоюсь книгою, фільмом, серіалом, грою або чимось іншим, начебто музичної групи. Вони широко поширені в молодіжних колах і отримати кулон з символікою свого захоплення – зараз вважається дуже радісним, адже знайти їх досить важко.
2.    Парні кулони. Вони не завжди діляться тільки на дві половинки. Зараз можна зустріти кулони, які складаються із трьох і більше частин. І призначені вони найчастіше для кращих друзів, сім'ї або пари. Багатьом людям просто втішно знати, що така маленька штучка пов'язує їх з близькими людьми, навіть через відстань.
3.    Кулони з тваринами. Улюблені багатьма кулони зі слониками, лисичками, совами та іншими тваринами теж дуже популярні сьогодні. Часто люди асоціюють тварина, яке носять з собою в якості кулона, з самим собою, тому вірять в те, що воно може приносити їм удачу, або просто радіють, тримаючи поруч щось своє і рідне.
На самом деле, купить кулоны на шею можно не только в подарок девушке, но и как приятный сюрприз юноше. Сегодняшние вариации этих украшений делают их приятным подарком для обоих полов, за счет различия тематики, в которой изготовлен тот или иной аксессуар.
Кому можно подарить кулоны и подвески
За счет своей универсальности такие украшения могут стать хорошим подарком для кого угодно, а небольшая цена позволит порадовать и себя, в качестве маленького бонуса за проделанную работу или небольшую победу.
Таку прикрасу можна подарувати своїй сестрі або близькій подрузі, якій буде приємно згадати Вас кожен раз, коли вона його одягне. Цей аксесуар став би чудовим подарунком Вашій мамі, або навіть брата, який вже давно сходить з розуму по коміксах. Його можна подарувати хорошої знайомої на якесь свято, навіть якщо Ви ще недостатньо багато знаєте один про одного, кулон однаково сподобається їй.
Давня історія підвісок дбайливо донесла до наших днів. І сьогодні їх популярність не падає, їх носять і люблять, знайти кулони можна в кожній скриньці і на кожному третьому людині. Тому якщо сьогодні Ви збираєтеся купити один з них – не відмовляйте собі в цьому. Подивіться підвіски на шию в інтернет магазині Olimpia Group і, швидше за все, Ви зумієте знайти те, що Вам потрібно.